Klaipėda

„Vyturio“ progimnazija, Laukininkų g. 30 (Aktų salė)

Treniruočių dienos: II, IV, V

Treniruočių laikas:

Naujokai ir senoji gr.: II, V 15:00 – 16:00 val. , o IV 16:00 - 17:00 val.

Rinktinė: II, V 16:00 - 17:30 val., o IV 17:00 - 18:30 val.

Treneris: Tomas, Tautvydas

LCC universitetas, Michaelsen sporto salė, Kretingos g. 36

Treniruočių dienos: I, III, V

Treniruočių laikas:

Naujokai 6-9 m.: I ir III 17:00  – 17:45 val., o V 15:00 - 15:45 val.

Pažengę I gr.: I ir III 17:45 – 18:45 val., o V 15:45 val. - 16:45 val.

Pažengę II gr.: I ir III 18:45 – 20:00 val., o V 16:45 - 17:45 val.

Kontaktai: Gabrielius, Erika

Mokykla-darželis „Saulutė“, Kauno g. 11

Treniruočių dienos: I, III, V

Treniruočių laikas:

Naujokai: 15:15 – 16:15 val.

Pažengę: 16:15 – 17:45 val.

Treneris: Lukas, Asta

„Gilijos“ pradinė mokykla, Taikos pr. 68

Treniruočių dienos: I, II, IV

Treniruočių laikas:

Naujokai: I 16:00 - 17:00, o II ir IV 15:00 - 16:00 val.

Pažengę: I 17:00 - 18:00, o II ir IV 16:00 – 17:00 val.

Treneris: Gabrielius, Ieva

Sporto klubas „Eola“, PC “Akropolis”, Taikos pr. 61

Treniruočių dienos: I, II, IV

Treniruočių laikas:

Rinktinė 13 – 16 m.: 15:45 – 17:15 val.

Treneris: Lukas, Tomas

„Medeinės“ specialioji mokykla, Panevėžio g. 2

Treniruočių dienos: I, III, V

Treniruočių laikas:

Suaugusiųjų "Sveikatingumo grupė": 18:00 – 19:30 val., o V 18:00 - 19:15 val.

Jaunių ir suaugusiųjų rinktinė:  I ir III 19:30 – 21:00 val., o V 19:15 - 20:45 val.

Treniruočių dienos I, II, IV

Treniruočių laikas:

Pažengę 9 -12 m.: 18:00 – 19:15 val.

Rinktinė 13 – 16 m.: 19:15 – 20:45 val.

Treneris: Lukas , Tomas

„Gedminų“ progimnazija, Gedminų g. 3 (Aktų salė)

Treniruočių dienos: I, III, V

Treniruočių laikas:

Naujokai ir senoji gr.: 14:15-15:00 val.

Pažengę 9-12 m.: 15:00 – 16:00 val.

Pažengę 12-16 m.: 16:00 - 17:30 val.

Treneris: Lukas, Tomas

„Versmės“ progimnazija, I. Simonaitytės g. 2

Treniruočių dienos: II, III, V

Treniruočių laikas:

Naujokai 6-9 m.: 15:30 – 16:30 val.

Pažengę 10-13 m.: 16:30 - 17:30 val.

Treneris: Gabrielius, Dovydas

„Balticum“ sporto centras, Tauralaukio g. 1

Treniruočių dienos:I, II, IV

Treniruočių laikas:

Naujokai 6-9 m.: I 15:00 – 15:45 val., o II ir IV 16:15 - 17:00 val.

Pažengę 10-13 m.: I 15:45 - 16:30 val., o II ir IV 17:00 - 18:00 val.

Treneris: Gabrielius, Dominykas

„Saulėtekio“ progimnazija, Mokyklos g. 3

Treniruočių dienos: I, III, IV

Treniruočių laikas: 14:45-15:45 val.

Treneris: Tautvydas, Erika

„Sendvario“ progimnazija, Tilžės g. 39

Treniruočių dienos: I, III, IV

Treniruočių laikas:

Naujokai: 16:00-16:45 val.

Pažengę: 16:45-17:45 val.

Treneris: Tautvydas, Erika 

„Smeltės“ progimnazija, Reikjaviko g. 17

Treniruočių dienos:I, III, V

Treniruočių laikas:

Naujokai 1-2 kl. mokiniai: 16:00-17:00 val.

Naujokai 3-4 kl. ir vyresni mokiniai: 17:00-18:00 val.

Treneris:Tautvydas, Ieva

 

 

SUSISIEKITE

15605

Parama 2%

Ar norite paremti mūsų klubą?

Forma
Partneriai

2019 © UAB "Shodan". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: www.webmod.lt