LKKFKARATĖ KIOKUŠINMASUTATSU OYAMADODŽO ETIKETASŽODYNĖLISEGZAMINŲ TECHNIKA Karatė TESTAS
     
Shidan
Shodan - Klaipėdos Karate Kyokushin Mokykla
 
Naujienos
MAIKĖS IR ŠORTAI
Apie mokyklą
NVŠ programa
STOVYKLA 2019
Treniruočių grafikas
Nuotraukų galerija
Videogalerija
Maisto papildai
Shodan atributika
Kontaktai
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

 

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS


NAUJAUSI VIDEO

 
 
 
 

Europos jaunimo čempionate shodaniečių medaliai

 

Savaitgalyje Lenkijos Kielce mieste vyko Europos jaunimo-studentų U22 čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinės garbę gynė 8 shodaniečiai. Į šį Europos čempionatą susirinko beveik 200 dalyvių iš 20 Europos šalių.

Europos čempione svorio kategorijoje -60kg tapo LCC universiteto studentė Skaistė Venckutė. Shodanietė pirmoje kovoje galingu rankos smūgiu į korpusą iš varžybų eliminavo varžovę iš Ukrainos Anna Sas.  Pusfinalio kovoje Skaistė per pagrindinį laiką įrodė savo pranašumą prieš kovotoją iš Azerbadžano Solmaz Zeynalli, o finale po pratęsimo nugalėjo vengrę Ezster Kovacs.

Bronzos medaliu svorio kategorijoje +65kg džiaugėsi šiuo metu Vilniaus Universitete studijuojanti Laura Pikturnaitė, kur sėkmingai įveikus  ketvirtfinalio barjerą prieš lenkę Elizą Piotrovską, pusfinalyje turėjo pripažinti varžovės iš Vengrijos Robertos Vegerbaur pranašumą.

Bronzos medaliais vyrų svorio kategorijoje -80kg pasipuošė klaipėdiečiai VGTU studijuojantys Julius Urbonas ir Laurynas Vaičikauskas. Laurynas pirmoje kovoje net po 2 pratęsimo palaužė bulgaro Ivo Blagov pasipriešinimą, ketvirtfinalio kovoje buvo paskelbtas nugalėtoju prieš azerbaidžanietį Karim Eyubov, o pusfinalyje tik paskutinem kovos sekundėm neatsilaikė prieš Ukrainos kovotoją Ferents Rostyslav. Julius Urbonas pratęsimo metu ketvirtfinalyje efektingu kojos smūgiu į galvą pasiuntė į nokdauną varžovą iš Bulgarijos Todar Todarov, o pusfinalyje turėjo pripažinti būsimo čempiono iš Švedijos Rasmus Bergstrom pranašumą.

Sėkmingai Europos čempionate debiutavo Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijos gimnazistas Taironas Tilvikas, bei Klaipėdos universiteto studentės Aistė Jankauskaitė ir Jūratė Milašiūtė, nepaisant to, kad nepavyko laimėti medalių shodaniečiai tikrai garbingai kovojo ir puikiai atstovavo šalį.

 

GIMIMO DIENOS

Deilas Raišutis po 1 dienos

 

Benas Butkevičius po 3 dienų

 

Tomas Kaktavičius po 3 dienų

 

Mantas Sungaila po 4 dienų


APKLAUSA

Ar patiko vasaros SHODAN stovykla

 

Taip. Labai patiko

 

Normaliai

 

Nelabai patiko

 

KALENDORIUS

 
     

MŪSŲ DRAUGAI

LCC tarptautinis universitetasmaistas sportuiwww.paysera.ltStartas