LKKFKARATĖ KIOKUŠINMASUTATSU OYAMADODŽO ETIKETASŽODYNĖLISEGZAMINŲ TECHNIKA Karatė TESTAS
     
Shidan
Shodan - Klaipėdos Karate Kyokushin Mokykla
 
Naujienos
MAIKĖS IR ŠORTAI
Apie mokyklą
NVŠ programa
STOVYKLA 2019
Treniruočių grafikas
Nuotraukų galerija
Videogalerija
Maisto papildai
Shodan atributika
Kontaktai
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

 

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS


NAUJAUSI VIDEO

 
 
 
 

Shodaniečių pergalės Olandijos čempionate

 

Savaitgalį Olandijos Sneek mieste vyko tarptautinės Waterpoort cup taurės varžybos dar vadinamos Olandijos atviru čempionu. Į šias varžybas susirinko daugiau nei 250 sportininkų iš 5 šalių. Sėkmingai šiose varžybose kovojo karatė kiokušin  mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Norint tapti varžybų prizininkais, kai kuriems shodaniečiams teko kovoti net 4 kovas, tad šios varžybos buvo puiki patirtis ir jėgų išbandymas. Po atkaklių ir efektyvių kovų Shodan komanda iškovojo 7 aukso, 7 sidabro, ir 9 bronzos medalius.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje sunkiausioje svorio kategorijoje +80kg čempionu tapo Laurynas Vaičikauskas. Nepaisant to, kad shodanietis svėre 79 kg. jis nepabūgo jėgas išbandyti sunkiausioje svorio kategorijoje. Laurynas kaip visada pademonstravo techniškas ir efektyvias kovas bei sėkmingai įveikęs abu savo varžovus pateko į finalą. Nors finale teko kovoti su 18 kg sunkesniu kovotoju iš Olandijos, klaipėdietis įtikinamai laimėjo savo kovą per pagrindinį laiką.

Saugusiųjų moterų +65kg svorio kategorijoje vicečempione tapo Laura Pikturnaitė. Shodanietė sėkmingai įveikė grupės etapą, kuriame kovojo prieš kovotojas iš Olandijos ir Švedijos, ir sėkmingai pateko į finalą. Finale po atkaklios kovos nusileista lietuvei Europos vicečempionei Brigitai Gustaitytei.

Jauniausioje amžiaus grupėje 6-7m. įveikęs varžovus čempionu tapo Vykintas Kubilius, o vicečempiono vardą iškovojo Jonas Skarbalius. Taipogi savo amžiaus grupėse čempionais tapo efektingai ir galingai kovoję Paulius Eikinas, Joris Bušma, Kevinas Gintalas, Timofej Fiodorov,  Aušvydas Špokauskas.

Varžybų vicečempionais savo amžiaus grupėse tapo Domas Jurkšas, Titas Jankūnas, Andrej Bulbenkov, Tomas Konovalovas, Brigita Puzneckytė. O bronzos medaliai džiaugėsi Orestas Radvilavičius, Benas Radeckas, Lukas Šiaulys, Titas Česnauskas, Antanas Norvilas, Adas Baltuonis, Dominykas Riauba, Marius Malcius, Austėja Gerybaitė.


Karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ treneriai džiaugiasi savo auklėtinių pasiekimais. Kiekvienas iš shodaniečių turėjo bent dvi kovas, o norint užlipti ant prizininkų pakylos teko laimėt net ir 3-4 kovas. Tad tai buvo tikrai gera patirtis ir pažintis su užsienio karatė mokyklomis.

 

GIMIMO DIENOS

Denas Jucys po 1 dienos

 

Gabrielė Petkutė po 2 dienų

 

Mindaugas Žygaitis po 5 dienų


APKLAUSA

Ar patiko vasaros SHODAN stovykla

 

Taip. Labai patiko

 

Normaliai

 

Nelabai patiko

 

KALENDORIUS

 
     

MŪSŲ DRAUGAI

www.port.ltwww.paysera.ltLCC tarptautinis universitetas
Startas