LKKFKARATĖ KIOKUŠINMASUTATSU OYAMADODŽO ETIKETASŽODYNĖLISEGZAMINŲ TECHNIKA Karatė TESTAS
     
Shidan
Shodan - Klaipėdos Karate Kyokushin Mokykla
 
Naujienos
MAIKĖS IR ŠORTAI
Apie mokyklą
NVŠ programa
STOVYKLA 2019
Treniruočių grafikas
Nuotraukų galerija
Videogalerija
Maisto papildai
Shodan atributika
Kontaktai
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

 

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS


NAUJAUSI VIDEO

 
 
 
 

Shodan Kalėdos ir Geriausių 2018m. sportininkų pagerbimo vakaras.

 

Prieš pat Naujuosius Metus Palangos koncertų salėje vyko Lietuvos stipriausios karate kyokushin mokyklos ,,Shodan” Kalėdinė šventė bei geriausių 2018 metų sportininkų pagerbimas. Kadangi Kalėdos nėra įsivaizduojamos be jų simbolio Kalėdų senelio, šventę vesti buvo pakviestas pats senis šaltis, tačiau jis pasirinko baltą kostiumą, kad taptų panašesnis į šventės kaltininkus karatistus.

Šventės pradžioje žiūrovai turėjo galimybę išvysti 2018 metų apžvalgos filmuką. Prisiminti svarbiausi įvykiai ir pasiekimai taip pat viena smagiausių vasaros stovyklų, kuri vyko Giruliuose. Vėliau karatistus sveikino garbingi svečiai – Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus bei Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas. Šventėje žiūrovams netrūko veiklos. Vaikai galėjo išmėginti jėgas diržo rišimo rungtyje, o tėveliai šokdami turėjo atlikti karatė judesius. Paskutine rungtis buvo komandinė – vaikai mokė savo tėvus kovos judesių. Taip pat internete buvo paskelbta loterija elektriniam paspirtukui laimėti, kurį kartu su karate mokykla įsteigė „Technorama“. Burtu keliu iš 300 internautų komentarų buvo išrinktas vienas nugalėtojas – Donatas Jundulas, bet paspirtuku džiaugėsi jo sūnelis Jokūbas.

Renginio metu pagerbti geriausi 2018 metų mokyklos sportininkai. Geriausiu vaikų amžiaus grupėje tapo Gratas Tamošiūnas, Titas Česnauskas bei Tauras Baltrušaitis, o merginų tarpe – Gintarė Šarkauskaitė. Jaunučių amžiaus grupėje geriausiais išrinkti Europos čempionas Artūras Kuzminskas ir Europos vicečempionė Viktorija Zykaitė. Suaugusių ir jaunių grupėje nugalėtojais tapo Europos čempionai Eventas Gužauskas ir Žygimantas Šniaukas bei Europos čempionės Julija Balčiūtė, Guoda Pakalniškytė, Skaistė Venckutė.

Kalėdinę šventę aplankė ir Kalėdų senelio priešas Grinčas. Pasirodęs ekrane, pagrasino, kad pavogs visų karatistų diržus ir kimono, jei treneriai jo nenustebins. Tačiau stiprūs treneriai parengė parodomąją programą bei kojų ir rankų smūgiais sutrupino kelioliką silikatinių plytų. Tai išvydęs Grinčas nebedrįso kenkti sportininkams. Patyrus gausybę smagių akimirkų visiems koncertavo Vidas Bareikis, kuris ir pats yra karate mėgėjas, o šventę vainikavo fejerverkai prie miesto eglutės.

 

GIMIMO DIENOS

Deilas Raišutis po 1 dienos

 

Benas Butkevičius po 3 dienų

 

Tomas Kaktavičius po 3 dienų

 

Mantas Sungaila po 4 dienų


APKLAUSA

Ar patiko vasaros SHODAN stovykla

 

Taip. Labai patiko

 

Normaliai

 

Nelabai patiko

 

KALENDORIUS

 
     

MŪSŲ DRAUGAI

www.paysera.ltwww.port.ltStartasmaistas sportuiLCC tarptautinis universitetas