LKKFKARATĖ KIOKUŠINMASUTATSU OYAMADODŽO ETIKETASŽODYNĖLISEGZAMINŲ TECHNIKA Karatė TESTAS
     
Shidan
Shodan - Klaipėdos Karate Kyokushin Mokykla
 
Naujienos
MAIKĖS IR ŠORTAI
Apie mokyklą
NVŠ programa
STOVYKLA 2019
Treniruočių grafikas
Nuotraukų galerija
Videogalerija
Maisto papildai
Shodan atributika
Kontaktai
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

 

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS


NAUJAUSI VIDEO

 
 
 
 

Shodaniečių startas Lietuvos suaugusiųjų čempionate

 

Savaitgalį Šiaulių arenoje vykęs Lietuvos karatė kiokušin suaugusiųjų čempionatas išaiškino geriausius šalies sportininkus, tarp kurių triumfavo ir Klaipėdos karate kiokušin mokyklos „SHODAN“ atstovai.

 

Šiame čempionate dalyvavo 19 karate klubų sportininkai, o komandinėje įskaitoje „SHODAN“ mokykla, iškovojusi 7 medalius, užėmė antrąją vietą. Po atkaklių kovų čempione svorio kategorijoje iki 60kg tapo Erika Rukšėnaitė ir užsitikrino teisę dalyvauti balandžio 13-14 dienomis Vilniuje vyksiančiame Europos čempionate.

 

Vicečempiono vardą iškovojo Dominykas Juškevičius (85-95kg) ir Vilius Lipnickas (-65kg). Ypač efektinga buvo Viliaus Lipnicko pusfinalio kova su Romualdu Auga, kuriam nusileista dukart per pastaruosius du čempionatus. Shodanietis po atakų rankom greitai ir netikėtai atliko efektingą smūgį koją varžovui į galvą bei pasiuntė jį į nokautą. Bronzos medaliais džiaugėsi Greta Bagdonaitė (55-60kg), ir Laurynas Vaičikauskas (75-85kg). Komandinės kata rungtyje debiutavo „SHODAN“ auklėtinių komanda. Jos nariai, Matas Jonauskas, Monika Tydikaitė, Ugnė Daukšaitė iškovojo antrąją vietą. Taip pat Matas Jonauskas vicečempiono vardą pelnė ir vyrų kata rungtyje. Garbingai kovojo ir iki apdovanojimų pakylos nedaug pritrūko Aistėi Jankauskaitėi, Jūratėi Milašiūtėi, Laurai Pikturnaitėi, Žygimantui Šniaukui, Juliui Urbonui.


„SHODAN“ trenerių komanda džiaugiasi, kad jau eilę metų pavykstą išugdyti aukščiausio meistriškumo sportininkus, kurie garsina Lietuvos vardą aukšto lygio tarptautinėse varžybose bei tikisi, kad Europos čempionate Vilniuje taip pat pavyks iškovoti ne vieną apdovanojimą.

 

GIMIMO DIENOS

Deilas Raišutis po 1 dienos

 

Benas Butkevičius po 3 dienų

 

Tomas Kaktavičius po 3 dienų

 

Mantas Sungaila po 4 dienų


APKLAUSA

Ar patiko vasaros SHODAN stovykla

 

Taip. Labai patiko

 

Normaliai

 

Nelabai patiko

 

KALENDORIUS

 
     

MŪSŲ DRAUGAI

Startaswww.paysera.ltLCC tarptautinis universitetas
www.port.lt