LKKFKARATĖ KIOKUŠINMASUTATSU OYAMADODŽO ETIKETASŽODYNĖLISEGZAMINŲ TECHNIKA Karatė TESTAS
     
Shidan
Shodan - Klaipėdos Karate Kyokushin Mokykla
 
Naujienos
MAIKĖS IR ŠORTAI
Apie mokyklą
NVŠ programa
STOVYKLA 2019
Treniruočių grafikas
Nuotraukų galerija
Videogalerija
Maisto papildai
Shodan atributika
Kontaktai
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

 

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS


NAUJAUSI VIDEO

 
 
 
 

Shodaniečių medalių lietus Ippon Cup 2019

 

Vilniuje vykusiame Ippon cup turnyre dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius, į šias varžybas iš įvairiausių Lietuvos miestų susirinko beveik 1000 dalyvių. O jų tarpe patirties sėmėsi net 450 karate kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtinių.  Reikia pasidžiaugti puikiais rezultatais - iškovota 52 aukso, 83 sidabro, 145 bronzos medaliai!


Čempionais savo amžiaus grupėse tapo: Barbora Latakė, Elijas Zavertas, Matas Klimas, Artiom Kosmakov, Vykintas Kubilius, Jonas Skarbalius, Agota Juknevičiūtė, Juozas Jonkus, Pijus Šleinius, Sati Kolomojec, Neda Kontvainytė, Gabija Preibytė, Laurynas Naruševičius, Artiom Brianskij, Vitalij Sidorov, Titas Česnauskas, Dovydas Beniušis, Augustinas Bielinskas, Ernestas Remeikis, Artiom Kostyrev, Orentas Paulauskas, Emilija Česnakaitė, Gerda Tėvelytė, Benita Kučinskaitė, Karolina Radžiūnaitė, Kipras Mejeris, Julius Antonovičius, Joris Macas, Kevinas Gintalas, Timofej Fiodorov, Dominykas Dičmonas, Ignas Simonavičius, Vilgailė Mališkaitė, Gabrielė Stripinytė, Karolis Keselis, Aras Kazakevičius, Osvaldas Špiliauskas, Živilė Bružaitė, Gintarė Šarkauskaitė, Martin Kumpis, Danil Grigorjev, Matas Veitas, Kornelija Klastaitytė, Ugnius Jundulas, Viktorija Zykaitė, Gabrielė Zakaraitė, Julija Balčiūtė, Edvardas Petrauskas, Donatas Pokamoris, Maidas Tarvydas, Artūras Kuzminskas.

Vicečempionais savo amžiaus grupėse tapo: Emil Burdin, Anetė Kuprytė, Andrius Jogminas, Robertas Kulpys, Paulius Bučmys, Sandra Juodaitytė, Martyna Žebrauskytė, Jegor Bakum, Deividas Knietas, Deimantas Buivydas, Olgerdas Vaitkus, Karolis Šlima, Andrej Sitiajev, Herkus Šimkevičius, Ignas Rukšėnas, Tautvydas Šlepavičius, Augustas Barkauskas, Liepa Žutautė, Mia beata Jaugelavičiūtė, Ugnė Gaudešiūtė, Izabelė Kuprytė, Gabija Kniežaitė, Eglė Lendraitytė, Vilius Vainutis, Vilius Venckus, Aurimas Dikšaitis, Dominykas Rušinskas, Oskaras Barkus, Jonas Norvilas, Titas Žvirzdinas, Vytautas Vaitkus, Dominykas Milašius, Greta Petrulytė, Goda Surgautaitė, Augustė Kalikaitė, Gabrielius Smilingis, Nojus Jurkaitis, Matas Daukintis, Tautvydas Matevičius, Aidas Urbonas, Greta Surgautaitė, Deimantė Domeikytė, Paulina Petrovaitė, Olivija Valmunskytė, Aurimė Butkutė, Natalija Vitkutė, Eimantas Žebrauskis, Evenas Čeponas, Dominykas Norkus, Erikas Andrijauskas, Povilas Mačiuitis, Edvinas Tubis, Kajus Masijauskas, Lukas Nausėdas, Donatas Ruginis, Justinas Knietkauskis, Tadas Dzeržanauskas, Žanas Grauslys, Paulius Kabelis, Ieva Krenciūtė, Augustė Jurkutė, Urtė Zaburaitytė, Elena Paleckaitė, Aleksas Tenys, Sergej Danilov, Titas Špėgis, Audrius Černauskas, Aušvydas Špokauskas, Giedrius Daukšas, Kornelija Česnakaitė, Greta Intaitė, Audrė Latakaitė, Erikas Dičius, Dominykas Riauba, Arnas Derkintis, Tomas Konovalov, Arnoldas Žvinklys, Ernesta Meškytė, Gintarė Šedytė, Armandas, Juška Ralf, Bintakies, Kristupas Balčiūnas, Eimantas Kimėnas.

Bronzos medalius laimėjo: Gustas Tamašauskas, Tajus Vaitkevičius, Domantas Vainorius, Gabija Čapaitė, Kamilė Einikytė, Mantė Skėrytė, Agota marija Granickaitė, Rimantė Šimkutė, Vaiva Saulėnaitė, Gabija Banytė, Skaistė Gužauskaitė, Jonas Jogminas, Dovydas Rutkauskas, Dominic Hidri, Arnas Černiauskas, Matas Abelkis, Tauras Zykas, Gabrielius Valatka, Paulius Eikinas, Matas Mockus, Adrijus Martinavičius, Ignas Rakauskas, Lukas Dzeržanauskas, Rokas Slavinskis, Herkus Kaminskas, Žilvinas Narvilas, Deimantas Žiauga, Benas Virbukas, Emilija Gerasimenko, Nikol Kolomojec, Viktorija Danilova, Milda Petrova, Urtė Bielskytė, Adriana Buznikova, Gertrūda Bendinskaitė, Sofija Grėbliauskaitė, Simona Aleknavičiūtė, Erika Majer, Artemij Mitkus, Justas Kazakevičius, Dovydas Ūselis, Paulius Kaunas, Neilas Zavertas, Edvinas Armalis, Deividas Pocius, Žygintas Zabukas, Emilis Diržininkas, Rytis Moskolenko ,Deividas Kavolis, Eimantas Kaščionis, Tadas Vainutis, Saulius Arlickas, Vilius Globys, Justas Gečas, Paulius Anužis, Agata Stainytė, Viltė Drungilaitė, Meira Metelica, Kamilė Blyžaitė, Rugilė Krajinskaitė, Karina Michniova, Karina Davydova, Saulė Šaulinskaitė, Kotryna Granickaitė, Gintas Navagrockis, Žygimantas Preibys, Vėjas Kairys, Arnas Ivanovas, Neilas Švedas, Augustas Ambrazaitis, Lukas Šiaulys, Deivydas Šulcas, Tadas Simaitis, Justas Markauskas, Almantas Anužis, Gabrielius Kerpiškis, Gvidas Pragulbeckis, Eivin Koroliov, Airidas Urbonavičius, Edvinas Butkus, Austėja Smilingytė, Amelija Juknevičiūtė, Gabija Zablockytė, Ūla Zemeckytė, Silvija Rukšėnaitė, Kamilė Stepaitytė, Ieva Račkauskaitė, Ugnė Šležaitė, Meda Mickevičiūtė, Ugnė Budrytė, Andrėja Gigaitė, Elzė Klevinytė, Marius Pinikas, Dinaras Bružas, Danielius Vita, Rokas Krasauskas, Arminas Jackus, Titas Eidėjus, Nojus Stankus, Mantas Kutra, Maksim Lebedev, Augustas Vaitkus, Arnas Sausaitis, Markas Mironas, Dovydas Bušnevas, Liutauras Pachomovas, Ignas Riauka, Vakaris Lukošius, Areg Manukyan, Adrijus Laureckas, Laurynas Gumbrevičius, Augustas Rimkus, Albertas Bazilius, Titas Januškevičius, Urtė Saunoriūtė, Gintė Kazlauskaitė, Austė Zaleckytė, Jelizaveta Jevdokinova, Vilius Gaidjurgis, Eitvidas Dirvonskis, Arunas Songaila, Nedas Morozovas, Augustas Pocius, Smiltė Turauskytė, Erika Petrikaitė, Nedas Mockus, Gratas Tamošiūnas, Ainius Dambrauskas, Klaidas Andriukaitis, Edgaras Sokolenko, Martynas Jonelis, Julius Stukas, Urtė Urbonavičiūtė, Gabija Drimeikytė, Šarūnė Vasyliūtė, Andrej Bulbenkov, Žymantas Gružininkas, Saimonas Pinikas, Mindaugas Plokštys, Lukas Medvedevas, Deimantė Vilkaitė, Darija Adomaitytė, Vilius Barniškis, Matas Mylimas, Gvidas Kantautas.

Po varžybų visa Shodan komanda linksmai laiką leido bei atsipalaidavo „Vichy“ vandens atrakcionų parke. Shodan mokyklos treneriai džiaugiasi ne tik puikiais rezultatais, bei ir kiekvieno savo auklėtinio ryžtu bei noru tobulėti.

 

GIMIMO DIENOS

Šiandien

Matas Klovas

Matas Klovas

 

Valerija Čuniajeva po 1 dienos

 

Glorija Kuznecovaitė po 3 dienų

 

Karolis Kleinas po 2 dienų

 

Ugnė Griciūtė po 4 dienų

 

Karina Poplavskaja po 4 dienų


APKLAUSA

Ar patiko vasaros SHODAN stovykla

 

Taip. Labai patiko

 

Normaliai

 

Nelabai patiko

 

KALENDORIUS

 
2019.06.08

Egzaminų laikymas. Klaipėda

2019.06.23

Baltijos taurė - Vilties kova 2019. Švyturio arena. 10val

2019.06.28

Europos U16, U18, U20 Čempionatas. Praha

2019.07.01

Shodan stovykla 1 pamaina. (2012-2007)

2019.07.07

Shodan stovykla 2 pamaina. (2007-2002))

     

MŪSŲ DRAUGAI

maistas sportui
LCC tarptautinis universitetaswww.paysera.ltStartas