LKKFKARATĖ KIOKUŠINMASUTATSU OYAMADODŽO ETIKETASŽODYNĖLISEGZAMINŲ TECHNIKA Karatė TESTAS
     
Shidan
Shodan - Klaipėdos Karate Kyokushin Mokykla
 
Naujienos
MAIKĖS IR ŠORTAI
Apie mokyklą
NVŠ programa
STOVYKLA 2019
Treniruočių grafikas
Nuotraukų galerija
Videogalerija
Maisto papildai
Shodan atributika
Kontaktai
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

 

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS


NAUJAUSI VIDEO

 
 
 
 

Shodaniečių pergalės Šveicarijos čempionate

 

Savaitalyje Šveicarijoje vyko atviras šios šalies vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatas į kurį susirinko virš 300 dalyvių iš 13 šalių, sulaukta svečių ne tik iš Europos, bet ir iš tolimosios Kanados, bei Kazakstano. Šiose varžybose patirties sėmėsi karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ komanda. Po atkaklių kovų shodaniečiai iškovojo 15 prizinių vietų – 2 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos.

 

Varžybos prasidėjo nuo kata (technikos demonstravimo) rungties, sėkmingiausiai šioje rungtyje sekėsi vicečempionų vardus iškovojusiems Vykintui Kubiliui ir Taurui Baltrušaičiui, bronza džiaugėsi Dominykas Riauba.


Kumite (kovų runtyje) jaunių amžiaus grupėje vicečempionu tapo Gabrielius Skėrys. Pusfinalyje Gabrielius ankščiau laiko efektinga technika įveikė olandą, tačiau finale turėjo pripažinti šveicaro pranašumą.

Jaunučių amžiaus grupėje čempionu tapo Tomas Konovalovas, shodanietis šiose varžybose išsiskyrė efektyvia technika ir visus savo varžovus įveikė pelnydamas efektingus taškus. Pirmoje kovo buvo trumpiausia – Tomas per 2 sekundes kojos smūgiu įveikė varžovą iš Kazakstano, pusfinalyje nugalėjo kovotoją iš Latvijos, o finale taipogi nugalėjo kitą kazakstanietį. Šioje svorio kategorijoje trečią vietą laimėjo Aušvydas Špkauskas. Svorio kat. -58 kg. bronzos apdovanojimu džiaugėsi Dominykas Riauba.
Vaikų amžiaus grupėje čempionu tapo Vykintas Kubilius, sidabro taures iškovojo Jonas Skarbalius, Aras Kazakevičius, Dominykas Dičmonas, o bronzos medaliais pasipuošė Mia Beat Jaugelavičiūtė, Urtė Saunoriūtė, Tautvydas Matevičius, ir Tauras Baltrušaitis.
Varžybose buvo itin didelė konkurencija, kai kuriose svorio kategorijose reikėjo laimėti net po 5 kovas norint tapt čempionu. Kai kurie shodaniečiai laimėjo po 1 ar 2 kovas tačiau to nepakako užlipti ant prizininkų pakylos, nepaisant to visi dalyvavę varžybose nusipelnė trenerių pagyrimo už pastangas ir ryžtą nugalėti.

 

„Shodan“ trenerių komanda džiaugiasi auklėtinių įgyta patirtimi, nors kovota buvo pagal sunkesnes šveicariškas taisykles, shodaniečiai atidavė visas jėgas ir garbingai atstovavo Lietuvą. Pakeliui į Šveicariją ir grįžtant iš po varžybų vaikai pramogavo Vokietijos atrakcionų parkuose, bei kilo į Alpių viršukalnes.

 

GIMIMO DIENOS

Denas Jucys po 1 dienos

 

Gabrielė Petkutė po 2 dienų

 

Mindaugas Žygaitis po 5 dienų


APKLAUSA

Ar patiko vasaros SHODAN stovykla

 

Taip. Labai patiko

 

Normaliai

 

Nelabai patiko

 

KALENDORIUS

 
     

MŪSŲ DRAUGAI

LCC tarptautinis universitetaswww.paysera.ltwww.port.ltStartasmaistas sportui